Cennik pobytu

 

 

 

 Oferta cenowa:


- Pobyt długoterminowy
już od - 4 900,00 PLN/miesiąc

W cenie pobytu zabiegi rehabilitacyjne.

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  

Opieka nad osobą starszą – oferta

 

1. Pobyty krótko i długoterminowe
W ramach oferty Domu Seniora PARAISO w Brennej znajdziecie Państwo ofertę pobytów krótkoterminowych, przydatnych w nagłych niespodziewanych okolicznościach oraz ofertę długoterminową ze wstępną umową na okres jednego miesiąca w celu aklimatyzacji Mieszkańca.

Opieka lekarska

Dom Seniora PARAISO w Brennej zapewnia Mieszkańcom opiekę lekarską oraz pomoc w umówieniu wizyt z dowozem do lekarzy specjalistów.

Całodobowa opieka dla seniora

Codziennie nasz zespół opiekuje się naszymi Mieszkańcami, podając zalecane lekarstwa, pomagając w codziennych małych i wielkich problemach. W skład naszej kadry wchodzą osoby z doświadczeniem w opiece nad osobami w podeszłym wieku, osobami niepełnosprawnymi.

Brak barier architektonicznych

Nasz Dom posiada windę, dzięki której każdy Mieszkaniec jest w stanie samodzielnie lub z pomocą pracownika poruszać się pomiędzy piętrami.

Pokoje

Aby sprostać wymaganiom i zapewnić jak najlepsze warunki bytowe dla naszych Mieszkańców, Dom Seniora oferuje telewizor, Internet i telefon w każdym pokoju, ponadto pokój posiada łóżka, szafy, krzesła i toaletkę-stolik. W każdym pokoju jest osobny węzeł sanitarny.

Smaczne i zdrowe posiłki z uwzględnieniem indywidualnych diet

Codzienne wyżywienie składa się z 5 posiłków, dania gorące oraz zimne serwujemy w sali restauracyjnej.

Opieka duszpasterska

Wiedząc jak ważne dla niektórych z Mieszkańców jest życie duchowe, zapewniamy wizyty duszpasterskie w naszej kaplicy. Na terenie naszego Domu znajduje się zewnętrzna kapliczka.

Zajęcia terapeutyczne

Naszym Mieszkańcom zapewniamy usprawniania ruchowe, działania fizjoterapeutyczne, masaże, terapię zajęciową, badania diagnostyczne, opiekę psychologiczną i duchową.
W cenie pobytu oferujemy 5 zabiegów rehabilitacyjnych zgodnych z zaleceniem lekarza, dostęp do groty solnej, jacuzzi, sali fitness.
Istnieje możliwość zamówienia zabiegów rehabilitacyjnych za dodatkową opłatą.

Rekreacja

Zapewniamy dla naszych Mieszkańców dostęp do terenów zielonych, alejek, altanek, oczka wodnego, fontanny. Pośród zielni wkomponowaliśmy grill. Proponujemy piesze i autokarowe wycieczki krajoznawczo-turystyczne jednodniowe. Posiadamy ofertę autokarowych wycieczek dwudniowych, dla zainteresowanych, za dodatkową opłatą.


2. Pobyt dzienny
Dla naszych Podopiecznych, którzy będą chcieli skorzystać z oferty dziennej, bez całodobowej opieki, oferujemy:
- opiekę pielęgniarską,
- opiekę pielęgnacyjną,
- specjalistyczną terapię,
- wyżywienie oraz napoje (woda, kawa, herbata, kompot),
- możliwość skorzystania z zabiegów rehabilitacyjnych za dodatkowa opłatą,
- możliwość skorzystania z organizowanych wycieczek za dodatkową opłatą.


Plan dnia
- Przywitanie, trening orientacji w rzeczywistości, czytanie prasy, rozmowy.
- Ćwiczenia rozwijające pamięć i koncentrację, warsztaty terapii zajęciowej –  zajęcia plastyczne i rękodzielnicze.
- Gimnastyka i gry zespołowe.
- Zajęcia ogólnokulturalne wpływające na rozwój wyobraźni i poprawę samopoczucia. Aktywność w ogrodzie, spacer dla chętnych.
- Zajęcia wolne, gry stolikowe, układanie puzzli itp. Rozchodzenie się  Podopiecznych do domów.

 

blockquoteNikt nie ma na włas­ność wscho­du słońca, który zachwy­cił nas pew­ne­go wie­czo­ru - ciągnął. - Tak sa­mo jak nikt nie może mieć na włas­ność pochmur­ne­go po­połud­nia i deszczu dzwo­niące­go o szy­by ani spo­koju, ja­ki roz­tacza wokół śpiące dziec­ko, ani też ma­gicznej chwi­li, gdy fa­la mor­ska roz­bi­ja się o skały. Nikt nie może mieć na włas­ność te­go, co na Ziemi naj­piękniej­sze, ale każdy może to poz­nać i po­kochać.blockquote

                                              /Paulo Coelho/

Nasza misja


Brenna dom seniora ParaisoIstotą naszego działania - misją jaką stawiają sobie twórcy Domu Seniora w Brennej - jest świadczenie usług opiekuńczych i bytowych w formie całodobowej - zaspokajanie potrzeb mieszkańców, którzy w szczególności ze względu na wiek, stan zdrowia nie są w stanie funkcjonować samodzielnie, a rodzina lub inne osoby z ich otoczenia nie mogą udzielić im koniecznego wsparcia.