Nasz Obiekt

Dom Seniora Paraiso Brenna

Do dyspozycji Mieszkańców Domu Seniora PARAISO w Brennej oddajemy komfortowo urządzony dwukondygnacyjny budynek, którego dominantą jest charakterystyczna wieża. Obiekt posiada 99 miejsc dla swych pensjonariuszy. Dysponujemy estetycznie urządzonymi pokojami z łazienkami, obiekt dysponuje wszelkimi udogodnieniami oraz wieloma pięknie urządzonymi przestrzeniami wspólnymi.

więcej...

Rozległe tereny zielone

Przyjazne i ciche otoczenie

Dom Seniora PARAISO w Brennej to komfortowe miejsce przeznaczone dla osób starszych, które w ciepłej domowej atmosferze zechcą spędzać aktywnie czas, troszcząc się o swoje zdrowie i samopoczucie. Z myślą o nich w otoczeniu Domu urządziliśmy tereny zielone stanowiące doskonałe miejsce relaksu lub odpoczynku na łonie natury dla naszych Pensjonariuszy.

więcej...

Bliskość beskidzkich szlaków

Brenna okolice domu seniora Paraiso

Brenna to zaciszna górska miejscowość położona na południu Polski w województwie śląskim, na Ziemi cieszyńskiej, w dolinie rzeki Brennicy i jej dopływów, u stóp malowniczych szczytów Beskidu Śląskiego. Leży w pobliżu znanych miejscowości turystycznych, pomiędzy Ustroniem a Szczyrkiem. Należy, wraz z sąsiadującymi Górkami Wielkimi i Górkami Małymi, do najpiękniejszych miejscowości Beskidu Śląskiego.

więcej...

Domowa Atmosfera

Film video na temat Dom Seniora Paraiso Brenna

Zapraszamy do obejrzenia materiału video o Domu Seniora "Paraiso". Dzięki tej krótkiej prezentacji będą mogli Państwo w pełni poznać i docenić walory a przede wszystkim malownicze położenie naszego obiektu. Przekonacie się, że wśród naszych pensjonariuszy panuje ciepła, domowa i prawdziwie rodzinna atmosfera.

więcej...

 

blockquoteNikt nie ma na włas­ność wscho­du słońca, który zachwy­cił nas pew­ne­go wie­czo­ru - ciągnął. - Tak sa­mo jak nikt nie może mieć na włas­ność pochmur­ne­go po­połud­nia i deszczu dzwo­niące­go o szy­by ani spo­koju, ja­ki roz­tacza wokół śpiące dziec­ko, ani też ma­gicznej chwi­li, gdy fa­la mor­ska roz­bi­ja się o skały. Nikt nie może mieć na włas­ność te­go, co na Ziemi naj­piękniej­sze, ale każdy może to poz­nać i po­kochać.blockquote

                                              /Paulo Coelho/

Nasza misja


Brenna dom seniora ParaisoIstotą naszego działania - misją jaką stawiają sobie twórcy Domu Seniora w Brennej - jest świadczenie usług opiekuńczych i bytowych w formie całodobowej - zaspokajanie potrzeb mieszkańców, którzy w szczególności ze względu na wiek, stan zdrowia nie są w stanie funkcjonować samodzielnie, a rodzina lub inne osoby z ich otoczenia nie mogą udzielić im koniecznego wsparcia.