Rozległe tereny zielone

Przyjazne i ciche otoczenie

Dom Seniora PARAISO w Brennej to komfortowe miejsce przeznaczone dla osób starszych, które w ciepłej domowej atmosferze zechcą spędzać aktywnie czas, troszcząc się o swoje zdrowie i samopoczucie. Z myślą o nich w otoczeniu Domu urządziliśmy tereny zielone stanowiące doskonałe miejsce relaksu lub odpoczynku na łonie natury dla naszych Pensjonariuszy.

 

 

Otoczenie Domu Seniora

 

Otoczenie domu seniora Paraiso

Dom Seniora PARAISO w Brennej świadczy swoje usługi przy zachowaniu najwyższych światowych i europejskich standardów. Dom Seniora PARAISO mieści się w pięknej i spokojnej okolicy na obrzeżach miejscowości Brenna. Ośrodek zlokalizowany jest zaledwie 200 metrów od kompleksów leśnych, panujący tutaj mikroklimat oraz czyste świeże powietrze pozwalają w ciszy i spokoju obcować z pięknem górskiej przyrody.

 

 

 

Rozległe tereny zielone


Rozległy ogród z pięknymi drewnianymi altankami, alejami spacerowymi i dużym oczkiem wodnym oraz kamienna kapliczką, umożliwiają naszym Pensjonariuszom spacery i korzystanie ze świeżego powietrza, w dowolnie wybranej chwili. Natomiast w okresie wiosenno-letnim stanowią miejsce odwiedzin i spotkań ze znajomymi lub rodziną.

 

 

 

 

Przyjazna atmosfera i piękna okolica - dom seniora

 

blockquoteNikt nie ma na włas­ność wscho­du słońca, który zachwy­cił nas pew­ne­go wie­czo­ru - ciągnął. - Tak sa­mo jak nikt nie może mieć na włas­ność pochmur­ne­go po­połud­nia i deszczu dzwo­niące­go o szy­by ani spo­koju, ja­ki roz­tacza wokół śpiące dziec­ko, ani też ma­gicznej chwi­li, gdy fa­la mor­ska roz­bi­ja się o skały. Nikt nie może mieć na włas­ność te­go, co na Ziemi naj­piękniej­sze, ale każdy może to poz­nać i po­kochać.blockquote

                                              /Paulo Coelho/

Nasza misja


Brenna dom seniora ParaisoIstotą naszego działania - misją jaką stawiają sobie twórcy Domu Seniora w Brennej - jest świadczenie usług opiekuńczych i bytowych w formie całodobowej - zaspokajanie potrzeb mieszkańców, którzy w szczególności ze względu na wiek, stan zdrowia nie są w stanie funkcjonować samodzielnie, a rodzina lub inne osoby z ich otoczenia nie mogą udzielić im koniecznego wsparcia.